AJ GAZ s.r.o.
Bytčická 89, 010 09 Žilina
tel. +421 - 041 - 500 62 55
fax +421 - 041 - 500 62 56
www.aj-gaz.sk, aj-gaz@aj-gaz.sk

Plynové krby

Vlastnosti plynových krbov

 • Možnosť inštalácie odvetrávania nahor alebo priamo cez stenu poskytuje veľkú flexibilitu umiestnenia a zabudovania krbu.
 • Nulová vôľa zjednodušuje inštaláciu a šetrí náklady.
 • Nastavovateľný ventil umožňuje ovládať výšku plameňa a zároveň tepelný výkon.
 • Realistický vzhľad keramických polienok.
 • Užite si možnosť vidieť krb aj z niekoľkých strán.
 • Potrebný vzduch je nasávaný priamo zvonku, spaľovanie prebieha v uzavretom utesmenom priestore a tým sa zachováva kvalita vzduchu v miestnosti.
 • Účinnosť od 70% do 79%.
 • Štandardizované predné panely s mriežkou dotvárajú čisté linie krbu a zabezpečujú vysokú bezpečnosť prevádzky.
 • Nastaviteľný výkon ventilátora s automatickým vypínaním a zapínaním.
 • Možnosť výberu stenového termostatu alebo diaľkového ovládania, ktoré predstavuje skutočné pohodlie.
 • Certifikované v Európskej únii.


SL350

Krb prispôsobený pre menšie miestnosti, je vhodný do obývacej izby, spálne, alebo ako druhý krb do väčších priestorov na vytvorenie pohody a útulného domova. Pre apartmány a malé byty postačuje na vykúrenie počas celého roka.

SL6000

Krb veľkého výkonu na vykúrenie aj viacerých miestností rozsiahleho bytu a domu, pôsobivého vzhľadu, bude srdcom veľkej obývačky alebo obytnej haly, keď nahradí klasický kotol na plyn alebo krb na drevo.

Soho

Krb moderného dizajnu pre obývačky a haly podľa najnovších trendov. Pripraví vám stlačením gombíka jedinečnú atmosféru pri príchode večer domov alebo k nedeľňajšej šálke kávy. Výberom z niekoľkých riešení povrchovej úpravy ale aj vzhľadu ohňa prispôsobíte krb charakteru miestnosti, aby úplne vyhovoval vašim predstavám o modernom bývaní.

Vertikal

Nerezový, samostatne stojaci krb, špeciálne navrhnutý pre maximálne pohodlie pri inštalovaní a užívaní, s najnovším systémom zapaľovania, elegantného dizajnu pre obývacie izby a haly.

ST

Krb ideálny svojím dizajnom pre vykurovanie dvoch miestností alebo na rozdelenie väčšej haly; súčasne budete mať možnosť si vychutnávať nádherné plamene na dvoch miestach. Zabudovaním do predeľovacej steny vznikne nový prvok, ktorý nepotrebuje ďalší priestor a zapadá do tradičných ale aj veľmi moderných interiérov.

Pier

Krb moderného dizajnu, je efektným riešením optického oddelenia častí haly, keď umožňuje pohľad na oheň z troch strán. Vykúri aj väčšie obytné priestory, predstavuje symbiózu výkonu, pohodlia a netradičného tvaru.

Corner

Krb pre netradičné riešenia hál a obývacích izieb, poskytuje elegantný oheň s výhľadom z dvoch strán. Vyrieši vykurovanie domu počas studenších dní na jar a v jeseni, v bytoch aj počas celého roku.

Dakota

Nerezový krb je konštrukčne prispôsobený pre vonkajšie prostredie - pre terasy a záhrady. Vytvorí príjemné prostredie počas chladnejších letných večerov, ale aj studených jesenných dní, aby ste strávili s priateľmi alebo rodinou dlhé chvíle na mieste s neobyčajnou atmosférou.

Dokumentácia