AJ GAZ s.r.o.
Bytčická 89, 010 09 Žilina
tel. +421 - 041 - 500 62 55
fax +421 - 041 - 500 62 56
www.aj-gaz.sk, aj-gaz@aj-gaz.sk

Elektrické krby

  • pohodlie, čistota a efektný vzhľad
  • vhodné do hypermoderných aj klasických priestorov
  • jednoduchá inštalácia
  • studený plameň – efekt aj pri klasickom kúrení
  • vytvára atmosféru pohody hlavne v miestnostiach, kde sa tradičné krby nehodia – spálne, kúpeľne, jedálne, ...
  • ideálne pre reštaurácie a bary

Manhattan

Klasický krb amerického štýlu s netradičným tvarom ohniska. Jeho veľké rozmery ho predurčujú do väčších, veľkoryso riešených miestností, dodá im útulnosť, štýl a srdce.

Alto

Nádherný, moderne riešený krb vhodný hlavne na zabudovanie. Poskytuje viacero variácií pre moderné interiéry, vynikne pri sedacej súprave ale aj v stene pri televízore, knižnici a podobne.

Sento

Jednoduché línie krbu horizontálneho typu s panoramatickým plameňom ho predurčujú do moderných miestností zariadených v šedých, bielych a čiernych farbách, alebo do miestností s veselými farbami stien, kde biela pôsobí ako príjemný protiklad. Vynikne hlavne zavesený na stene, zaujímavo pôsobí aj na jednoduchej bielej podstave.

Corello

Široký sortiment farebných variácií pre maximálne prispôsobenie interéru. Prirodzený typ projekcie ohňa, je to krb vhodný na zabudovanie do klasických aj veľmi moderných interiérov. Jemné farebné variácie, zaujímavý rám ako aj zrkadlová verzia.

Austen

Štýlový dizajn dominantného krbu Austen ho predurčuje na použitie do miestností vysokého štandardu. Pôsobí veľmi teplo a príjemne, realistický plameň s prebleskovaním pahreby len umocňuje klasický dizajn krbu.

Senza

Efektný, zabudovateľný krb. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru, zaberie málo miesta, preto je jeho použitie naozaj univerzálne. Predstavuje príjemné riešenie pre zákutia na posedenie pri káve, do zimných záhrad ale aj do otvorených obývacích priestorov moderných bytov.

Luminoso

Veľmi obľúbený samostatne stojaci krb s mosadzným alebo strieborným orámovaním ohniskovej časti. Jemne kovový nádych zrkadlového skla na čelnej strane mu dodáva moderný a elegantný charakter. Nádherne vynikne v jedálni, hale ale aj reštaurácii alebo útulnej kaviarni.

Quarenta

Krb na zavesenie, vhodný do moderných priestorov, jednoduché línie a kultivovaný dojem sú jeho hlavnými devízami. Vynikne hlavne v strede steny, nad sedačkou alebo kreslom, panel v spodnej časti ukrýva diakové ovládanie.

Spiro

Elegantný krb vhodný pre rokovacie miestnosti, hotelové apartmány, odpočinkové zóny obývacích izieb, kde vytvára príjemné, kultivované prostredie. Je zaujímavý hlavne jednoduchými líniami a moderným horizontálnym členením. Patrí medzi najobľúbenejšie krby z ponuky.

Izara

Tento krb je alternatívou pre Spiro, keď dekoratívny prvok - drevený alebo kovový rám je súčasťou skleneného predného panelu. Zaujímavo pôsobí podsvietenie krbu s vymeniteľnými filtrami a samostatným stmievačom v diaľkovom ovládači.

Passion

Sabatini

Je to klasickejšia alternatíva krbu Estrada s možnosťou postavenia na podstavu, čím sa z tohto krbu stáva solitér, jednoduchých, čistých tvarov, do väčších priestorov. Podsvietenie príjemnej farby dotvára jemný a čistý pocit z tohto krbu.

Taiko

Netradičný, elegantný krb pre špeciálne priestory, s atmosférou Orientu. Je jednoduchý aj rafinovaný zároveň. Svojím neobvyklým dizajnom vie pôsobiť až tajomne. Aj veľmi jednoduché priestory posunie do zaujímavého vzhľadu.

Taiko

Netradičný, elegantný krb pre špeciálne priestory, s atmosférou Orientu. Je jednoduchý aj rafinovaný zároveň. Svojím neobvyklým dizajnom vie pôsobiť až tajomne. Aj veľmi jednoduché priestory posunie do zaujímavého vzhľadu.

Atlanta

Atomic

Cappella

Newark

Omni

Tennyson

Dokumentácia